| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- |  T  W  G | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|-----------------------|-------|
|  1 | Wierzbowski Łukasz         2kyu | Bydgoszcz            | 1934    -4 |  1  0  2 |       |EGD
|  2 | Kołodziejczyk Michał       2kyu | Ożarów Mazowiecki    | 1881     5 |  1  3  3 |       |EGD
|  3 | Salek Błazej               2kyu | Olsztyn              | 1866    -6 |  1  1  3 |       |EGD
|  4 | Podbioł Krzysztof          5kyu | Chorzów              | 1556    -4 |  2  4  9 |  1kyu |EGD
|  5 | Błahuta Łukasz             6kyu | Warszawa             | 1519     7 |  1  2  3 |       |EGD
|  6 | Golba Paweł               10kyu | Rzeszów              | 1129    12 |  1  4  4 |       |EGD
|  7 | Doliński Emil             10kyu | Białystok            | 1109     7 |  1  4  4 |       |EGD
|  8 | Kudła Hanna               10kyu | Edynburg             | 1084    12 |  1  1  3 |       |EGD
|  9 | Kudła Jan                 11kyu | Edynburg             | 1033    19 |  1  3  3 |       |EGD
| 10 | Dura Piotr                12kyu | Poznań               |  920     0 |  1  0  3 |       |EGD
| 11 | Beker Eliot               12kyu | ŁódĽ                 |  907    10 |  1  3  4 |       |EGD
| 12 | Vasko Aliaksei            12kyu | Wrocław              |  890    -5 |  1  1  3 |       |EGD
| 13 | Klamecka Natalia          13kyu | Wrocław              |  801    13 |  1  4  5 |       |EGD
| 14 | Nagrodzki Tomasz          15kyu | Lublin               |  648     8 |  1  3  5 |       |EGD
| 15 | Golis Tomasz              16kyu | Poznań               |  534    53 |  1  5  5 |       |EGD
| 16 | Krajewska Sylwia          16kyu | Piła                 |  504     3 |  1  3  5 |       |EGD
| 17 | Zajczuk Krzysztof         16kyu | Białystok            |  497   -17 |  1  1  5 |       |EGD
| 18 | Wiatrak Jakub             17kyu | Warszawa             |  446     4 |  1  2  5 | 16kyu |EGD
| 19 | Wendel Patryk             17kyu | Przemy¶l             |  390   -30 |  1  0  5 |       |EGD
| 20 | Matuszewski Roman         17kyu | Poznań               |  360     4 |  1  1  4 | 16kyu |EGD
| 21 | Musiał Piotr              18kyu | Opole                |  290   -10 |  1  0  3 |       |EGD
| 22 | Lazarenko Arina           20kyu | Wrocław              |  107     7 |  1  2  5 |       |EGD
| 23 | Nocoń Ramona              20kyu | Opole                | -102   -29 |  1  0  4 |       |EGD
| 24 | Klamecka Kamila           21kyu | Poznań               |   69    33 |  1  3  5 | 20kyu |EGD
| 25 | Symon Olha                21kyu | Wrocław              |   17    13 |  1  2  5 | 20kyu |EGD
21.04.2022

Piotr Musiał             - debiut na 18 kyu
Arina Lazarenko          - debiut na 20 kyu

EGD D  PL OGS, Internet Go League IGLO - Season #15 - Group F
EGD D  PL OGS, Internet Go League IGLO - Season #15 - Group M
EGD D  PL OGS, Internet Go League IGLO - Season #15 - Group N
EGD D  PL OGS, Internet Go League IGLO - Season #15 - Group O
EGD D  IT Online Tournament, IGOL - Mar22 round
EGD A  DE Leipzig, 1. Leipziger Fruehlings-Fuseki
EGD C  UK OGS, Schools Team
EGD C  NL Apeldoorn, Apeldoorn 2022

Dodatkowa kolumna statystyczna dla wybranego okresu :
T - liczba turniejów
W - wygrane
G - gry